ENG TR
HAKKIMIZDA

Oruç Reis’in 1700’lü yıllardaki denizcilik tecrübelerini günümüze taşıyan Oruçoğlu Ailesi, Anadolu’ da yapmış olduğu yatırımlara Oruçoğlu Holding’ in kurucusu olan Saygıdeğer Yılmaz Oruç’ un daimi desteğiyle gıda, yağ, su, turizm, termal otel, madencilik ve yem sanayi ile başlamış olup 1978 yılından bu yana da denizcilik sektörüne dahil olmuş bulunmaktadır.

Oruçoğlu Tersanesi’nin kurucusu ve Mimarı İsmail Oruçoğlu’ nun uzun yıllar yat sektöründe imalat yapması tersane olarak mega yat sınıfına geçişimize ve büyük projelere imza atmamıza yardımcı olmuştur.

İsmail ve Levent Oruçoğlu kardeşler yat inşa endüstrisinde ileri teknoloji ve modernizasyon çalışmaları ile deneyimli iş gücüne sahip olmuşlardır.

VİZYON & MİSYON

Türk mühendisleri ve Türk sanayicisinin kaliteli hizmet ve malzemeleriyle inşa edilmiş, babadan oğla devam eden dünya denizcilik tarihinde denizler fatihi olarak tanınan Oruç Reis dedemizin denizcilik tecrübeleriyle donatılmış yatlarımız dünya denizlerinde, sert fırtınalarda kendini ispat etmektedir.

Deniz tutkusunu ve denizcilik geleneğini geçmişinden alan köklü bir aile firması olarak bu başarı basamaklarını tırmanırken dış kaynaklardan yararlanmayıp, tamamıyla özkaynak kullanmış olmamızda başarımızın başka bir göstergesidir.

Dünya çapındaki bu ezici rekabet koşullarında firmamızın adını her geçen gün biraz daha yükseğe taşımaya devam etmek ve Türkiye yat imalatçılığının adını dünya çapında başarımız ile bir kez daha duyurmak temel amacımızdır.

Bu başarı basamaklarını tırmanırken hedefe varmaktaki en büyük yardımcımız her daim kaliteyi ön planda tutmamız olmuştur.

Copyright © 2012 Mıss Tor Yacht Serıes